Weterynarz w Łowiczu dla twojego zwierzaka

Dobry weterynarz jest na wagę złota. Kiedy zależy ci na dobru i bezpieczeństwie zwierzaka dołóż wszelkich starań, by wybrana przez ciebie lecznica spełniała wszystkie twoje oczekiwania, a jej pracownicy byli pasjonatami kochającymi zwierzęta. Szukając miejsca dla swojego przyjaciela, wybierz takie, gdzie zostanie objęty profesjonalną i kompleksową opieką i będzie można mu także zafundować mu serię zabiegów pielęgnacyjnych.

 

Bezpieczne i przyjazne  miejsce

 

Wizyty u weterynarza są dla zwierzaków bardzo stresujące, a nawet traumatyczne, dlatego zapewnienie im maksymalnego komfortu i poczucia bezpieczeństwa jest niezwykle ważne. Niezależnie czy to mały gabinet, czy klinika weterynaryjna, pracujący w niej personel powinien przede wszystkim lubić zwierzęta i mieć do nich podejście. W przychodni weterynaryjnej Popławscy zespół tworzą doświadczeni lekarze weterynarii, na których czele stoi Maja Popławska, zajmuje się leczeniem zwierząt towarzyszących. Do swojej pracy podchodzą z zaangażowaniem i pasją. Nieustannie się dokształcają biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach oraz warsztatach.

 

Usługi weterynaryjne w Łowiczu na najwyższym poziomie

 

Przychodnie i gabinety weterynaryjne w Łowiczu świadczą różnego rodzaju usługi. Specjalizują się w diagnostyce i leczeniu zarówno zwierząt domowych, egzotycznych czy tych hodowanych w gospodarstwach rolnych. W przychodni Popławscy możesz liczyć na pomoc weterynaryjną przede wszystkim dla psów i kotów. Oferta obejmuje szeroko rozumianą profilaktykę, za którą idą wszelkie szczepienia, sterylizacja, kastracja, odrobaczanie, czy też zabezpieczenie przed kleszczami i pchłami. Weterynarze wykonują badania okresowe swoim pacjentom. Pod kątem diagnostyki w Po9pławscy z Łowicza wykonywane są badania parazytologiczne (na obecność pasożytów w przewodzie pokarmowym), EKG, RTG i USG, różnego rodzaju badania mikrobiologiczne. Przeprowadzane są także badania morfologiczne oraz biochemiczne. Zwierzęta są objęte opieką położniczą, stomatologiczną, okulistyczną oraz geriatryczną. Jeśli twój przyjaciel ma problemy pokarmowe bądź ma nadwagę możesz liczyć na porady i opiekę dietetyka zwierzęcego, który dobierze odpowiednią dietę  i pomoże doprowadzić pupila do dobrej formy i pełni zdrowia. Szeroki zakres usług pod kątem leczenia wielu chorób (m.in. neurologicznych, onkologicznych czy kardiologicznych) gwarantuje, że personel kompleksowo zajmie się pupilem.

 

Przychodnia weterynaryjna Popławscy z Łowicza w swojej ofercie posiada wysokiej jakości karmy dla psów i kotów w różnym wieku. Dostaniesz tu karmę dla alergika, zwierzaka po zabiegu, juniora i seniora. Kompleksowa diagnostyka i leczenie są możliwe dzięki nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym, laboratorium oraz w pełni wyposażonej sali operacyjnej.

Recent Posts

Zostaw komentarz

10 + dziewiętnaście =